WAT DOEN WIJ ?

Deze werkgroep heeft als doelstelling de verschillende vormen van diaconie op elkaar af te stemmen. Solidariteit wordt concreet vertaald in de werkingen van welzijnszorg en armoede, buurtwerking en ziekenzorg, missiewerking en broederlijk delen.  Naast deze vormen van zorg wordt speciaal aandacht gevraagd voor de rouwende mensen in onze parochie.  Ook wordt er gesuggereerd een oor te hebben voor de zieken en hoogbejaarden in onze gemeenschappen en zo te vernemen of zij al dan niet graag bezoek krijgen van iemand uit de parochie. Diaconie is er "zijn".

 

CONTACTEN

Toon Vandeputte

Dit E-mail adres wordt beschermd tegen spambots. U moet JavaScript geactiveerd hebben om het te kunnen zien.

0477 26 62 30

VOORSTELLING VAN DE WERKGROEP OP 7 JUNI 2015

(klik op de afbeelding om de video te zien)