KenL.2020

 

"Mag het iets meer zijn?"

Iedereen in Vlaanderen kent deze woorden. We horen ze doorgaans bij de slager, de vishandelaar of de groentenboer.

De slogan en de foto van de nieuwe affiche van KERK & leven knipogen naar dat bekende beeld, maar betekenen natuurlijk iets anders. Als er gevraagd wordt of het iets meer mag zijn, bedoelt men iets meer waardevol, met meer diepgang, met zin en betekenis in het leven. Dat is namelijk wat KERK & leven te bieden heeft.

KERK & leven blijft het beste kanaal om op de hoogte te blijven van wat er beweegt in onze Kerk, wereldwijd maar ook en vooral heel dichtbij, met onder meer elke week vier pagina’s nieuws uit onze pastorale eenheid Sint-Donatianus.

Een jaarabonnement (48 nummers) kost 42 euro, een steunabonnement kan vanaf 47 euro.

Overschrijven op rekening - Aandacht! Het nummer is gewijzigd:

DONA Kerk en Leven
BE 55 0689 3498 4744
met vermelding van het abonneenummer (de 8 cijfers die boven uw adres staan afgedrukt) OF nieuw abonnement.


We hopen u ook in 2021 'iets meer' te bieden!