Herabo beeld 22 23 L 2K 0

Wil je op de hoogte blijven van alle nieuws uit onze pastorale eenheid? Wil je regelmatig eens een inspirerend artikel of een deugddoend interview lezen met iemand uit de parochie? Wil je geen evenementen uit het bisdom missen? Of ben je op zoek naar wekelijkse artikels die je geloof verder kunnen verdiepen of juist af en toe in vraag stellen?

KERK & leven blijft het beste kanaal om op de hoogte te blijven van wat er beweegt in onze Kerk, wereldwijd maar ook en vooral heel dichtbij, met onder meer elke week vier pagina’s nieuws uit onze pastorale eenheid Sint-Donatianus. Abonneer je nu op Kerk en Leven en wacht niet met betalen. Zo hoef je geen enkele editie te missen. Abonnees hebben hiervoor normaal gezien reeds een brief met een overschrijvingsformulier ontvangen.

Een jaarabonnement (48 nummers) kost 50 euro, een steunabonnement kan vanaf 55 euro.

Overschrijven kan op rekening DONA Kerk en Leven: BE55 0689 3498 4744 met vermelding van het abonneenummer (de 8 cijfers die boven uw adres staan afgedrukt) OF 'nieuw abonnement'.

Meer info:
- secretariaat van het decanaat en de Pastorale Eenheid (Sint-Salvatorskoorstraat 8 of 050/33 68 41)
- Dit E-mail adres wordt beschermd tegen spambots. U moet JavaScript geactiveerd hebben om het te kunnen zien.